ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Тетяна - улюблена героїня 0. С. Пушкіна

«Євгеній Онєгін» Пушкіна — роман, який мав найбільш сильний вплив на долю всієї російської літератури.

Подпись: п.Тетяна — улюблена героїня О. С. Пушкіна.

1.     Чарівний образ російської дівчини (відсутність будь-якої ідеалізації авто­ром образу Тетяни — не красуня, із сільським ім’ям — і водночас глибока симпатія до своєї героїні: «Простите мне: я так люблю Татьяну милую мою!»)

2.     Життя Тетяни у сільському маєтку батьків (виросла в сім’ї тихою, бояз­кою дівчинкою, яка не любить гратися з подругами, здебільшого заглиб­лена в себе, у свої переживання; любов до природи, звичаїв народу; при­страсть до книжок: «Ей рано правились романьї, они ей заменяли все!..»; байдужість до інтересів сільських сусідів, звичка жити в уявному світі романів, «ніжна мрійниця»).

3.     Кохання Тетяни (кохання до Онєгіна, так разючо несхожого на інших знайомих молодих людей; лист до Онєгіна — палке ш;иросердне освід­чення в коханні; прагнення краш;е зрозуміти людину, яку покохала — відвідування маєтку Онєгіна, читання його книжок).

4.     Тетяна — світська дама у Петербурзі (зміна Тетяни зовнішня, а не душевна; ставлення усіх до неї з глибокою повагою; суворе виконання своїх обов’яз­ків дружини і господині дома; образа на Онєгіна за його любовні пересліду­вання; тверде рішення бути вірною дружиною своєму чоловікові).

5.     Жінка з дивною душею — «вірний ідеал» поета (висока, ш;ира шляхет­ність; сильно розвинуте почуття обов’язку; ш;ирість почуття; вірність).

Ш. Моє ставлення до Тетяни.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (21 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 774 | Теги: Пушкіна, Тетяна, героїня, улюблена | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz