ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

«Війна і мир» - питання та відповіді образу Платона Каратаева в романі Л. Толстого

I.      Платон Каратаєв — узагальнений образ російського селянина.

II.     Платон Каратаєв — сконцентрована народна мудрість.

1. Зустріч П’єра Безухова з Платоном Каратаєвим у полоні. (Зустріч ця багато чого змінює у ставленні до життя П’єра. Мудрість Платона спокійна, роз­судлива, без хитрощів і жорстокості. Від неї П’єр змінюється, починає ін­акше, по-новому відчувати життя, оновлюється душею.)

1.     Цілющий вплив Каратаєва на зранену душу П’єра. (Цей вплив схований в особливому дарі любові. Це любов без егоїзму, без розрахунку, істинно християнська любов до ближнього.)

2.     Каратаєв — втілення мирних «охоронних» якостей селянського характеру. (Це людина, яка здатна витримати будь-яке випробування, не зламатися, не втратити віри в життя, яке засноване на безкорисній любові до земного світу, не вимагаючої ніяких нагород.)

3.     Життєлюбна сутність Платона Каратаєва. (Відсутність особистого, індиві­дуального показове для Каратаєва у житті. Він любить життя у його живій безпосередності, у повній згоді з усим конкретним, земним.)

4.     Каратаєв — завжди у праці. (Майстрував, варив, шив. Він завжди працював і тільки вночі дозволяв собі розмови й пісні, які дуже любив.)

5.     Народна філософія Платона Каратаєва. (У народних прислів’ях і приказках Платона полягає народна філософія, яка допомагає йому не тільки жити, а й переносити всі випробування. Мудрість Платона підказала йому, що при­чиною зіткнення між народами — російським і французьким є демонічна особистість — Наполеон, а не прості солдати.)

6.     Християнство Каратаєва переходить у П’єра, йде у світ. (Пройшовши через полон, сприйнявши каратаєвський погляд на світ, П’єр прийде до розу­міння, що всі нещастя йдуть не від нестатку, а від надлишку. Причому це стосується не лише матеріальних надлишків, а й духовних сучасної цивілі­зації.)

III.                «Чудесний, незрівнянний народ...» (Образ Платона Каратаєва втілює у собі ту духовну силу, яку має безсмертний російський народ, який є носієм духов­ності.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (04 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 510 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz