ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 9 клас Добавить сочинение

Зустрічають по одежі, а по розуму проводжають

Існує таке прислів’я: «Зустрічають по одежі, а проводжають по розуму». Воно має глибокий зміст.

Перед тим як вибирати собі друга, треба звернути увагу не на одяг та при­краси, а на душу людини. Хай там яке красиве вбрання у неї, передусім треба поговорити з нею, придивитися. Адже часто трапляються люди, які гарно ви­глядають, а з ними й словом не перекинешся. А бувають зовні непомітні і ніби нічим не відрізняються від інших людей, але мають такий багатий духовний світ, ш;о говорити з цією людиною можна про все: про спорт, політику, літера­туру, мистецтво, технічний прогрес... Тобто, люди, з якими цікаво розмовля­ти, спілкуватися, яким можна розповідати про свої проблеми, з ними хочеться радитися.

Людину важко пізнати одразу, після однієї чи двох зустрічей. Має пройти деякий час, ш;об розкрити її внутрішній світ, характер. З першої зустрічі мож­на й помилитися у виборі товариша, але мине час і ти помітиш, ш;о з цією дівчиною чи хлопцем можна товаришувати і в тяжку хвилину покластись на неї чи на нього. І дійсно, коли з першого погляду заведеш знайомство, то воно не завжди буває тривалим. Тобто нехай собі людина буде скромно виглядати, а душею багата, ш;едра та добра.

Бажано, ш;об духовний світ людини збігався із зовнішнім виглядом. Такі зустрічаються не часто, а так хотілося б, ш;об усі люди були досконалими.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 9 клас | Добавил: 00dima (20 Февраля 2018) | Обновлено | Просмотров: 618 | Теги: одежі, проводжають, Зустрічають, розуму | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2023
Хостинг от uCoz