ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 22
Гостей: 22
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Герої-оборонці рідної землі у творі 0. Олеся «Княжа Україна»

За всіх часів у всіх народів найбільше шанують героїв, які боронять рідну зем­лю. Згадаємо, скільки пам’ятників збудовано героям Великої Вітчизняної війни, як зацікавлено слухають діти про події днів давно минулих, як захоплюються вони силою людського духу, готовністю на самопожертву заради свого народу.

У творі «Княжа Україна» ми зустрічаємося з героями літописними, звитяжні подвиги яких вдячна людська пам’ять зберегла для нащадків. Один із таких ге­роїв — Микита Кожум’яка. Він герой-богатир, який не боїться стати у двобій із сильнішим ворогом. Він дуже сильний, такий, що витримав навіть іспит із насла­ним на нього биком. Своєю силою він здобув перемогу для війська князя Володи­мира. На честь цієї перемоги було збудовано місто, назване Переяслав.

Аскольд і Дір, варязькі воїни, запрошені боронити Київ від хозар, стають свої­ми у княжому місті завдяки звитяжним подвигам, саме через них чужинців запро­шують очолити і війська, і державу.

Сміливим і мудрим вояком зображений князь Олег, який дійшов із військом до самого Царгорода і, побачивши, що вхід до порту перегороджено ланцюгами, звелів переставити свої човни на колеса і таким чином скорив стародавнє місто. На знак перемоги він навіть прибив свого щита на брамі Царгорода.

Літописні герої — гарний приклад мужності, доброти, самопожертви, любові до свого народу. Герої сильні і сміливі, не бояться ворогів, тому розповіді про них мене дуже захоплюють. Я також хочу стати героєм, схожим на Микиту Кожум’яку.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 178 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz