ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Як Івасик рятував сосонку (за оповіданням 0. Пчілки «Сосонка»)

1.     Олена Пчілка — видатна українська письменниця. (Олена Пчілка написала багато цікавих віршів, оповідань і казок для української малечі. О. Пчілка — мати поетеси Лесі Українки.)

2.     Хлопчик Івасик — рятівник сосонки в оповіданні О. Пчілки «Сосонка». (Іва­сик живе з батьком Максимом у селі. Батько Максим зрубав сосонку задля продажу. Сосонку купили для панського свята.)

3.     Як Івасик рятував сосонку. (Пани використали сосонку на різдвяне свято і ви­кинули у двір. Івасик забрав сосонку додому і поставив у себе для того, щоб, навіть пожовкла, вона не пропала зовсім.)

4.     Як сосонка врятувала Івасика. (Івасик не зміг жити в панів і побіг додому. Він за­блукав у лісі в завірюху і зовсім пропав би, якби не сосонка, поставлена при дорозі.)

5.     Бережіть природу — вона збереже вас. (Такого висновку можна дійти, прочи­тавши оповідання О. Пчілкн. Івасик зберіг сосонку, не дав їй загинути, і со­сонка допомогла йому знайти шлях додому. Треба берегти і любити живу при­роду, тоді вона допоможе зберегти життя на землі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 257 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz