ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 16
Гостей: 16
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Чарівна природа України у творах Павла Тичини

Подпись: 3.Україна у віршах українських поетів. (Образ чарівної української природи зма­льовано у багатьох творах українських письменників — від Тараса Шевченка до сьогодення. Але в творах П. Тичини природа якась особлива, жива, яскрава.) Взаємовідносини людини і природи у вірші П. Тичини «Гаї шумлять». (У цьому вірші є і ліричний герой — «Я» і чарівна природа України. Людина прислухаєть­ся до навколишнього життя, вдивляється у красу рідної природи. Ліричний герой П. Тичини вслухається і чує, як шумлять гаї («Гаї шумлять — я слухаю...»), милу­ється хмарками («хмарки біжать — милуюся...»). Це вслухання-милування наро­джує почуття радощів, веселощів («душі моїй так весело»). Він чує, як «дзвін гуде іздалеку». Він співає і природа поруч із героєм перебуває у гармонії з людиною. Герой чує тихий шепіт трав, бачить золотий небокрай («мов золото поколото...»), навіть річка — співає («горить-тремтить ріка як музика...»).

Почуття людини, яка закохана у рідну природу. (У творі «Гаї шумлять» кож­ний рядок породжує почуття любові до рідної землі, вона подумки ширяє у небі над своєю країною, «мов ластівка», вільна птаха. Душа ліричного героя зворушена і закохана: «Я йду, іду — зворушений...»)

1.     Що саме любить ліричний герой П. Тичини? (У вірші «Не бував ти у наших краях!» поет змальовує рідний край, його синє небо, степи, козацькі могили «як гори», чарівні весняні ночі, свій співочий народ, який «не може без пісні і нивки зорати».)

2.     Що саме у віршах П. Тичини зворушує мої особисті почуття?Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 212 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz