ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Якби я була Попелюшкою...

У старій казці, яку написав французький письменник Шарль Перро, є гарна- прегарна героїня — Попелюшка. Усі дівчатка мріють про те, що й вона, — потра­пити на бал до королівського палацу і вийти заміж за прекрасного принца. З усієї
казки вони бачать тільки її яскравий фінал, гарну сукню і карету, які начаклува- ла її тітонька-фея.

Одного разу я перечитувала цю казку і подумала: «А якби я була Попелюш­кою?» Яка вона. Попелюшка? І тоді я придивилася до цієї дівчинки уважніше. Ось вона живе у родині, її постійно навантажують різними, часом брудними робо­тами — вугілля носити, попіл вибирати, прати, підлогу мити, готувати їжу, шити. У мене вдома це робить матуся. Попелюшка ходить у брудних стареньких сукен­ках, а я у новенькій спідничці і чобітках. Спить Попелюшка у маленькій кімнатці на підлозі, а я — на гарному м’якенькому ліжечку.

Якщо я хочу піти у кіно, або театр, або цирк, чи на новорічне свято, мене туди поведуть. Так, я не Попелюшка, я майже принцеса. Та й принців ніколи на вули­ці не зустрінеш! А в кареті я їздила одного разу, коли була із мамою в Петербурзі.

Значить, фея — це моя дорогенька матуся. Щоб допомогти їй, іноді я мию під­логу, чи допомагаю на кухні. Для мене це велике свято. За це вона називає мене: «Попелюшко ти моя!» І я радію.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (15 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 182 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz