ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 28
Гостей: 28
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Кленове листячко

Кого можна здивувати кленовим листям? Таке собі різьблене диво природи. Тоненькі, мов примара, прожилки розходяться, наче стежинки, від черешка. Я за­вжди розглядаю кленові листочки, як картину художника. Невипадково вони зоб­ражені на гербі Канади.

Я у захваті від клена у жовтні. Забарвлений у яскравий жовтий колір, неначе охоплений полум’ям, він дає світло й у похмурий день. Я стою поруч із кленом, що росте у нашому дворі, пильно дивлюсь угору: так хочеться вловити ту мить, коли листочок відривається від гілочкн. Довго-довго спостерігаю, але в мене ні­чого не виходить. Падає додолу черговий листочок, а мені так і не вдалося помі­тити, звідки, з якої гілки.

Під вікном моєї кімнати — маленький палісадник. Крім кущів аґрусу й поріч­ки, ростуть мої улюблені айстри. Якось уранці я вийшла у палісадник. Крапельки роси блищали на пожовклім листі аґрусу і порічки, на обрідній траві, на айстрах. Несподівано погляд упав ліворуч. Я побачила кленовий листочок, який ніби при­крив одну айстру. На ньому блищала крапелька роси. Я обережно зняла листочок, так, щоб крапелька збереглася, але вона зісковзнула на мою руку. Між рожевими пелюстками айстри я побачила комаху. Так ось чому кленовий листочок лежав на квітці! Я уявила, як повільно він злетів з гілки і легко ліг на квітку, на якій схо­валася комаха, щоб ніхто її не чіпав. Я порушила її спокій. Потримавши жовтий, з рожевою плямочкою кленовий листочок, я обережно поклала його на айстру і посміхнулася: відпочивайте разом!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 238 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz