ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Щуреня Чок і кошеня Мок (на основі побаченого)

У нашій квартирі живе незвичайний четвероногий друг. Це декоративне щу­реня кремового кольору з довгим хвостом. Звуть його П’ятачок, тому що на го­лові в нього є маленька коричнева плямочка. Воно кумедне, ласкаве і дуже това­риське. Хто б до мене не прийшов, щуреня вибігає зі своєї клітки знайомитися з гостем або поспілкуватися з тим, кого вже знає. Швиденько забирається на руки, а звідти — на плече.

У П’ятачка (до речі, ми скоротили його ім’я і звемо Чок) є одна особливість: він тягне до себе у клітку все, що знайде на підлозі. Відбувається це так. Лежав якось на підлозі олівець. Чок підійшов до нього, з’ясував, що то щось неїстівне, та й по­котив його до клітки. Потім узяв олівець зубами і затяг його у своє помешкання. А там — чого тільки не побачиш: і клаптик тканини, і ґудзик, і аркуш. Одного разу мама ніяк не могла знайти свою губну помаду. Як ви гадаєте, де знайшов її дідусь? У клітці Чока. Як вона потрапила туди, можна тільки здогадуватися.

Якось моя подруга Аліса принесла мені кошеня. Вона згадала, що я колись мрі­яла про кішку, і вирішила подарувати мені кошеня, адже її кішка Нора нещодавно окотилася. Сіреньке, з блакитними оченятами, жваве, таке кумедне — кошеня від­разу всім сподобалось. Лише мама турбувалася, як Чок поставиться до новосела.

Кошеня я назвала Мок, тому що носик у нього був вологим. Дідусь заспоко­їв маму, сказавши, що у Чока характер доброзичливий і вони з Моком неодмін­но порозуміються.

Якось я почула відчайдушне нявкання. Я увійшла до кімнати і похолола. Чок затяг кошеня у свою клітку: мовляв, мені тут самому нудно, давай дружити і жити разом.

Звісно, Мок не був бранцем Чока, він вільно бігав по квартирі, лазив, де йому заманеться, але поки не підріс, спати біг до Чока у клітку.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 146 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz