ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Навіщо людина читає? (Твір-роздум)

Після уроків ми з однокласником Ільком вийшли зі школи разом.

— Зараз пообідаю, — сказав Ілля, — і засяду за комп’ютер. Там стільки всьо­го розважального — на уроки часу не залишається. Коли б не батьки, сидів би за комп’ютером годинами. А ти?

—    А у мене комп’ютера нема.

—    Тобі нецікаво живеться, — розчаровано сказав Ілля.

— Чому ж нецікаво? У нас вдома багато книжок, я читаю, а ще записався до районної бібліотеки, там беру книжки.

— Та зараз, мабуть, можна і без них обходитися: телебачення, комп’ютер, ра­діо... Стільки інформації, встигай лишень її засвоювати.

Коли я прийшов додому, я розповів мамі про нашу розмову з Ільком. Удвох з нею ми спробували відповісти на питання: навіщо людина читає?

По-перше, книга живе тисячоліття. Перші книжки взагалі були кам’яні. Не випадково людина винайшла книгу. Саме старовинні рукописи, книжки донесли до нас інформацію про життя тих народів, які жили давним-давно.

По-друге, книга наче передає енергетику автора. Ти проникаєш у його задум, і не лише очима, а й серцем. Гортаєш сторінки, робиш, якщо потрібно на них якісь позначки, закладками позначаєш улюблені сторінки, живеш разом з героя­ми їхнім життям, співчуваєш їм.

По-третє, книга — це краса. Багато книжок яскраво оздоблені, мають гарний зовнішній вигляд. Неабияке задоволення навіть тримати таку книжку в руках.

І нарешті, книгу можна у будь-який час взяти з полиці твоєї домашньої бібліо­теки і поринути у світ свого улюбленого героя, крім того, читання книжок роз­виває мовлення, пам’ять, учить охайності, прищеплює гарний смак. Тож читайте книжки, не відмовляйтеся від цього задоволення, яким би старомодним воно не видалося.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 257 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz