ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

МІЙ улюбленець - пес Каштан (опис тварини)

Мій шлях до школи пролягає повз двоповерховий будинок, обнесений висо­кою металевою огорожею. Колись у ньому розміщувався дитячий садок і ясла. Потім у будинку кілька разів змінювався господар, а наразі в ньому розмістився офіс якоїсь комунальної комерційної організації. Двір примикає просто до двору нашої школи. Двір офісу великий, просторий, тінистий, найпримітнішим у ньому є стара гігантська верба. Під нею стоїть добряча собача будка. У будці на прив’я­зі сидить величезний пес, жахливий на вигляд. Породу його визначити важко. Може, він зовсім і не породистий, але охоронець, схоже, надійний. Ранком повз цей двір я зі своїм собакою біжимо у парк. І щоразу цей пес, забачивши нас, по­чинає несамовито гавкати. Я лагідно звертаюсь до нього, називаючи Каштаном. Цю кличку я вигадав сам. Щойно ми зникали з його очей, він замовкав.

Поверталися ми пішки, але на пішоходів собака вже не реагував. Стоячи біля огорожі, ми дивилися на пса.

Пес мав велику кудлату голову. Густа шерсть темно-каштанового кольору ви­лискувала здоров’ям. Гнучка спина і сильні лапи свідчили про те, що пес у сто­рожовій службі був на своєму місці. Дві задні лапи були наче взуті у смугасті «шкарпетки», тому Каштан мав дещо кумедний вигляд. Хвіст наполовину був за­кручений. Та найбільше привертали увагу великі темні очі. Вони горіли, наче два вуглики, і були насторожені, але не злі. Мені пес подобався.

Я ласкаво звертався до нього: «Каштане, Каштане», але він не реагував. І лише після того як під огорожу я почав підсовувати шматочки їжі, пес, побачивши, як ми біжимо повз двір офісу, вже не гавкав з такою старанністю і завзяттям. Він ро­бив це по-дружньому, немов вітаючись.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 273 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz