ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Чому ми тримаємо кішку чи собаку? (Твір-роздум)

У нас велика сім’я. У трикімнатній квартирі живуть дідусь, бабуся, наші бать­ки і ми з сестрою Лізою. У нас із Лізою є одне велике бажання: ми дуже хочемо мати четвероногого друга — кішку або собаку. Але в нашій квартирі, як зауважу­вала мама, лише кішки або собаки не вистачає для повного щастя. Ми обмежи­лись лише акваріумом з рибками.

Мама каже, і бабуся її всіляко підтримує, що любити можна не тільки хатніх тварин. От, наприклад, скільки у дворі бездомних собак. Одного з них ми звемо Чорнух. Можна їх підгодовувати, не ображати і не дозволяти іншим знущатися з них. Та все ж так хочеться мати четвероногого друга у себе вдома.

Собаки і кішки, що мешкають у нашому дворі, попри все, залишаються чужи­ми. Вони лащаться до всіх, хто їх годує. Власний пес — вірний лише тобі. І все- таки навіщо люди тримають у себе вдома кішок або собак?

Те, що собака охороняє дім, це зрозуміло. Але багато хто купує собаку не за­ради охорони помешкання. А, власне, з кішки який сторож? Я гадаю, все набагато простіше. Людині не вистачає спілкування з живою природою, особливо нам, го­родянам. Але, купивши кішку або собаку, ти матимеш клопіт. А втім, як приємно турбуватися про того, хто без тебе просто загине. Як приємно вранці виводити на прогулянку власну красуню-кішку або собаку, як Василько з сусідньої квартири. До речі, йому теж батьки не дозволили мати собаку, але в нього є кіт. Хлопець виводить його на прогулянку на повідку.

Доглядаючи за хатніми тваринами, ми дізнаємося багато цікавого, вивчаємо звички четвероногих друзів, вчимося їх лікувати. Адже вони також хворіють, як і люди. Навіть книжки спеціальні починаєш читати, аби краще пізнати своїх під­опічних.

Та все ж таки опікуватися дворовим собакою теж цікаво. Ми з Васильком спо­рудили будку для Чорнуха. Правда, у будку його не заманиш, але іноді він все- таки там ночує.

Утім, ми з Лізою не втрачаємо надії, що колись батьки дозволять нам мати у себе вдома четвероногого друга.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 339 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz