ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Однієї роботи не скінчивши, за іншу не берись (розкрипя змісту прислів’я)

Мій однокласник Кирило Носенко — людина обдарована. Він чудово малює, ліпить з пластиліну тварин, відмінно вчиться — одне слово, позитивних якостей у нього багато, але є один недолік. Береться за якесь доручення з ентузіазмом, але на середині кидає, береться за інше і теж до кінця не доводить.

На класному часі ми вирішили, що учні, які малюють, оформлять календар іменинника. Кожна сторінка такого календаря присвячуватиметься учневі, який святкуватиме день народження. І навіть тих хлопців та дівчат, у кого день наро­дження випадає на літо, не обминуть увагою, їхня сторінка у календарі пустою не залишиться.

Кирило визвався керувати складанням такого незвичайного календаря. Але за його участі виготовлено було кілька сторінок, бо це заняття швидко йому набрид­ло. Подальша робота проводилася вже без нього.

На перший погляд, випадковість — з ким не буває? Але ось Кирило береться, і дуже охоче, за нову справу. У класі готується виставка виробів, присвячених золотій осені. Кирило обіцяє принести малюнки, а ще зробити з жолудів і каштанів персо­нажів казки «Вовк і семеро козенят». І цю справу не довів до кінця. Вовк вийшов як справжній, а на козенят часу не вистачило або в Кирила урвався терпець. Усе на цьому скінчилося, і виробів від нього ми не дочекалися, натомість інші учні на­несли стільки, що очі розбігалися: чиє найкраще? І таких прикладів, коли хлопець щось починав робити і не доводив до кінця, можна навести ще багато.

Якось на уроці літератури ми читали прислів’я і висловлювали свої думки щодо того, хто і як їх розуміє. Коли ж прочитали: «Однієї роботи не скінчивши, за іншу не берись», у класі всі красномовно засміялися.

— А що, хіба є в нас такі учні, яких характеризує це прислів’я? — хитро за­питала вчителька.

Звісно, на Кирила ніхто не вказав, але він чомусь почервонів.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 130 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz