ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Осінній день (за картиною 0. Нечипоренка «Осінній наспів»)

Добре опинитися у розпал золотої осені біля лісного озерця. Після довгої до­роги на березі улаштовуємо привал. Сідаємо на повалене дерево і завмираємо у німому захопленні.

У дзеркалі води — золоті відблиски природи, що в’яне. В озері міниться золо­тими барвами листя старих величезних дерев. Вони — мов вартові озера. Дерева майже впритул підійшли до води і застигли біля самісінького берега. Берег озера облямований ще блідо-зеленими заростями, що також віддзеркалюються у воді. Але ця зелень не в ЗМОЗІ суперничати із золотом природи, що квітне своїм остан­нім, осіннім цвітом. Здається, золоті злитки обтяжують гілки дерев. Зовсім близь­ко до озера підійшли розкішні кущі верби.

А згори в озерну гладінь дивиться небесна синява. Здається, що від цієї синяви віє морозцем. Синій морозний подих неба приглушують великі білі хмари. Вони також відбиваються в озері. Білизна хмаринок наче нагадує про близький холод, про білий сніг. Я вдивляюсь у цю красу золотої осені і відчуваю, що чогось не ви­стачає. Птахів! Проте озеро не самотнє — його не покинули дикі качки. Просто вони десь ховаються у заростях. Чується плескіт води. Це, мабуть, риба плеско­тить, вистрибуючи з води, або качка, а може, налетів вітерець та й вдарив водою об берег. Озерна вода і справді трохи брижиться, але це не заважає роздивитися в ній дерева, хмарки.

Від озера й дерев, що таємниче темніють удалині, віє спокоєм, затишком. Але ми знаємо, що кожен осінній день неповторний, можливо, до ранку листя потем­ніє від нічних заморозків, крони дерев порідіють ще більше. Але це завтра...Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 130 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz