ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 45
Гостей: 45
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Білка на міській вулиці (твір на основі побаченого)

Поряд із нашим будинком парк. Ми з подругою гуляли у дворі, потім вийшли за дім і пішли вулицею до парку. За нами плентався дворовий пес Байкал. Це був досить здоровий собака. Сіро-білого кольору шерсть з темними плямами на спині й голові, пухнастим хвостом і великими міцними лапами. Морда у Байкала добра і перехожі, які вперше бачили собаку, відчували, що він їм не заподіє лиха.

До парку залишалось із сотню метрів, коли Байкал виявив занепокоєння. І не­даремно. На тротуар несподівано вискочила білка. Чи то допитливість виманила її з парку, чи то сплутала вона паркову алею зі звичайною міською вулицею. БДоб там не було, білка опинилася перед нами. Маленька, у руденькій шубці, з вели­ким пухнастим хвостом, оченята-ґудзики чорні, вуха насторожено стирчали.

Білка сиділа поруч із деревом і дивилася на нас. Ми зупинилися, затамува­ли подих, боялися злякати малу. Міг би налякати білку й Байкал, але він пово­дився напрочуд дивно. Він теж завмер на місці і, схиливши велику голову набік, ніби намагався зрозуміти, що це за звір перед ним? На кішку не схожий, на со­баку теж.

Байкал подивився на нас, немов запитував: як мені поводитися? Кинутися до незнайомки чи чекати нашої команди? Але розв’язка надійшла несподівано. На гілку дерева, просто над білкою, сіла сорока. Вона невдоволено покрутила голо­вою, а потім буркотливо заскрекотіла. Білка миттю стрибнула на стовбур і зникла у кроні. Сорока знялася з гілки і полетіла, а ми пішли далі. Байкал декілька разів винувато гавкнув, наче виправдовуючись у тому, що білка зникла.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 214 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz