ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Навіщо я зберігаю іграшки (твір-роздум)

Я вчуся у п’ятому класі, граю на піаніно і захоплююсь сучасними танцями. Вдома у мене є комп’ютер, за яким я проводжу не так вже багато часу. Я охоче поступаюсь місцем за комп’ютером своїм подругам, коли вони приходять до мене в гості. Найбільше дівчаткам подобаються мої іграшки, багато з яких збереглося ще з раннього дитинства.

Я ставлюся до них наче до живих — до плюшевого ведмедика, зайця, слона, тигра. А ляльок в мене не полічити.

Подруги часто запитують мене, навіщо я зберігаю іграшки, адже я вже не ма­ленька, кажуть, що досить дорослих захоплень. Щоразу я відповідаю, що з іграш­ками мого дитинства я не розлучуся, принаймні ще кілька років. Чому?

Багато іграшок мені подарували батьки. Скільки я себе пам’ятаю, у нас «живе» ведмедик Тимко. Він рудий, у нього смішна добродушна кругла пичка з темни­ми скляними очицями-намистинками. Вони дивляться на всіх довірливо. Коли я хворіла, він завжди був поруч зі мною, ніби підбадьорював. І наразі він сидить на тумбочці поруч з моїм ліжком. По телебаченню показували справжніх ведмедів. Виявляється, вони дуже небезпечні. Але я помітила, що всі іграшкові ведмедики такі лагідні. Як можна із таким розлучитися?

Коли тато приїхав з відрядження, він привіз мені тигренятка Грицька. У тата було багато речей, і тигреня завдавало йому чимало клопоту. Проте батько не від­мовився від іграшки — він дуже хотів зробити мені приємне. Я звикла до Грицька, і те, що я зберігаю його, доводить мою вдячність і любов до тата.

Часто-густо я бачу на дитячому майданчику забуті іграшки. Вони часом ле­жать там не один день, але їхні хазяї чомусь не поспішають повернути їх у дім. Бу­ває й таке, що іграшки потрапляють у контейнер із побутовими відходами. Вони сиротливо стирчать зі сміття і, мов живі, з докором поглядають на нас, наче не можуть зрозуміти, за що з ними так жорстоко поводяться. Мені здається, що ви­кидати іграшки — це зрадити своє дитинство, виявити неповагу до тих, хто колись тобі їх подарував. Я зовсім не почуваюся ніяково через те, що будучи п’ятиклас­ницею, зберігаю іграшки, охоче беру їх у руки.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 175 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz