ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Равлик на парковій стежці (твір-оповідання про випадок з жипя)

Кілька днів поспіль лив дощ. Я не виходила з дому. Стоячи на балконі, я слу­хала його шум, дивилася з вікна на каламутні потоки, які неслися по дворово­му асфальту. Стовбури дерев були чорними, здавалося, вони просочені вологою. Сумно було.

Уранці визирнуло сонце, небо сяяло блакиттю, і, як це буває влітку, волога миттю почала випаровуватися. Нарешті можна прогулятися.

Я поспішила у парк. Де-не-де на стежках були калюжі, але й вони танули май­же миттєво. Повітря було напоєне ароматом свіжої зелені, пахло травами, землею, невідомими мені дикими квітами. Птахи раділи чудовому дню. На одному із кле­нів я помітила білку, що якось швидко зникла. На деяких стежках лежало листя кленів і в’язів, збите дощем. Раптом я зупинилася. На асфальті, який уже був су­хим, я побачила вологу тоненьку смужечку. Вона перетнула всю нешироку стеж­ку. Враження було таке, ніби хтось умочив пензель у воду і провів ним по асфаль­ту. Але хто ж цей дехто? За кілька кроків я знову побачила схожий слід. І раптом загадка розкрилася. Вологий слід за собою залишав равлик. Після дощу тут рав­ликів дуже багато. Вони чомусь переповзають через асфальтову стежку. Деякі ще не встигли її переповзти. Я розхвилювався: адже не кожен перехожий зверне увагу на равлика і може легко його роздавити.

Я підняла одного равлика і перенесла у траву. Потім побачила ще одного. На­хилилася над ним, щоб краще роздивитися. Довгасте тіло нагадувало мені листяч­ко верби. Равлик ніби застиг, наче на щось чекав. До його панцера приліпився шматочок травинки. Я взяла равлика в руки. Він одразу ж почав зіщулюватися, намагаючись сховатися у свій будиночок.

«Справжнісінький колобок», — подумала я. Опустила й цього равлика у траву. Прийшовши додому, я вирішила написати попередження для відвідувачів парку: «На цій стежині після дощу багато равликів. Будьте уважні!»Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 151 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz