ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Для чого нам потрібні загадки?

У давнину уміння відгадувати загадки було свідченням мудрості й розуму. Че­рез це, мабуть, вони стали таким поширеним і популярним видом усної народної творчості. Загадки бувають різні: про людей, природу і природні явища, про рос­лини, про тварин тощо. Найбільш поширеними є загадки про людей і природу, бо людина і її місце в природі цікавили наших пращурів з давніх-давен. Загадки творяться навколо метафор і порівнянь, а також за допомогою одухотворення не­живих предметів. Вони приховують від нас значення однієї речі за допомогою її схожості з іншою (Сто один брат — всі в один ряд зв’язані стоять. — Паркан).

Майже всі загадки римовані. Це дає змогу їх легше запам’ятовувати. Деякі з них гумористичні. Ними можна розвеселити друзів і батьків. У таких головолом­ках серйозні речі підміняються веселими, жартівливими (Були два брати і обидва Кіндрати, через доріжку живуть і один одного не бачать. — Очі).

Загадки допомагають нам замислитися над певним предметом чи явищем, бо щоб знайти відгадку, іноді треба добряче подумати. Вони також розвивають до­питливість, спостережливість, уважність і кмітливість.

Проте не кожен зможе правильно задати загадку. Для цього треба спеціальна інтонація. Деякі головоломки краще загадувати стиха, щоб зберегти таємничість. Інші — голосно і дзвінко. Той, хто уміє це робити, завжди буде у центрі уваги.

Загадки — це також джерело народної мудрості. І що більше ми їх знаємо, то краще для нас. Лише тоді людину можна назвати розумною, коли вона вміє зага­дувати і, головне, відгадувати всілякі головоломки.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 171 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz