ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Вірний приятель - то найбільший скарб (за оповіданням Леоніда Смілянського «Лідер»)

Не ображати тваринок нас вчать батьки ледь не від народження. «А для чого?» — спитаєте ви. Бо дружба з братами нашими меншими вертається стори­цею. Це ми можемо легко побачити на прикладі Степанка — героя одного з най­кращих оповідань Леоніда Смілянського «Лідер».

Підібравши зраненого голуба, тільки Чубарик сподівався, що той одужає. Хлопчик полюбив птаха, годував та поїв його. Навіть батько й мати Степанка не вірили, що тварина виживе. Але щире бажання допомогти, любов і наполегливість школяра зробили диво. Лідер, так назвав Чубарик голуба, не тільки одужав, а й навіть почав літати і дарував тепло дружби своєму рятівникові.

Тільки вірний товариш зміг би так довго доглядати за хворим. Голуб пролежав майже ціле літо, а Степанко ні на день не покидав його. Без Чубарикового піклу­вання загинув би Лідер. Але птиця після стількох місяців перебування поруч із лю­диною просто не мала права не віддячити. Так народилася вірна дружба між нашим однолітком Степанком і голубом-красенем Лідером. Даремно нарікав на свою вда­чу Чубарик, мовляв, двійку з математики поставили, пальчика порізав абощо. То не везло, то доля припасала йому найбітьший подарунок у житті — вірного приятеля.

Лідер був на стітьки відданим хлопчикові, що повернувся до нього навіть з відстані у тисячу кітометрів. У свою чергу Чубарикові не потрібні були інші друзі, інші голуби. Школярик гірко плакав за своїм побратимом, він також не міг їсти і добре спати без свого любого голуба. На щастя, все закінчилося добре. Лідер по­вернувся до Степанка, а з ним повернувся до хлопчика і добрий настрій, і щастя, і посмішки. Так, правду каже мама: «Без вірного друга велика туга!»Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 603 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz