ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 23
Гостей: 23
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Любов до рідної природи у віршах

I.     Вірші Шевченка — неперевершений зразок пейзажної лірики. (Поезія Т. Г. Шев­

ченка дуже емоційна, відверта. Письменник з неприхованою любов’ю ставить­ся до рідного краю. Неможливо не захоплюватися пейзажами у віршах, бо кра­ще за Шевченка природу в українській літературі не зображував ніхто.)

II.     Картини довколишнього світу, природи у поезіях Т. Г. Шевченка. (Чарівні пейза­жі віршів «За сонцем хмаронька пливе», «Садок вишневий коло хати». Поет звер­тає увагу на кольори, запахи, звуки у природі. Митець за допомогою пейзажу ви­словлює глибоку любов до України. Вірші Шевченка легко завчити напам’ять, бо вони природні. Автор зображує вічну, нетлінну землю, яка дарує спокій і щастя.)

III.     Значення пейзажної лірики Т. Г. Шевченка. (Вірші поета мають велике значен­ня у вихованні патріотичної людини. Автор привчає любити рідний край, його незабутні обриси. Природу Шевченко порівнює із ненькою. Вона заколисує, заспокоює почуття. Шевченко показує гарний приклад для наслідування юним поетам. Його вірші мелодійні, прості і разом з тим надзвичайно щирі.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 225 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz