ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Краса рідної землі у віршах Павла Тичини

Красу Батьківщини може відчувати кожний, але так талановито описати її у поезії зміг би, напевно, тїїіьки Павло Тичина. З віршів поета видно, що красива природа, навколишній світ, ненька-Україна — наймиліші серцю письменника.

Павло Тичина помічає все: і струмочок, і метелика, і квітоньку, і хмарочку, — усе залишає в душі письменника свої сліди. «Блакить мою душу обвіяла», — пише митець. Читаючи поезії цього автора, ми самі начебто злітаємо до неба. Легко, з ніжністю і турботою, наче мама, автор описує рідний край. Не приховує Павло Тичина своєї любові до всього світу.

Влучно порівнює поет струмочок серед гаю із стрічечкою, метелика зі свічеч­кою. Нічого злого немає у віршованих рядках. Тільки мир, спокій, любов. І укра­їнська природа віддячує. Вона показує письменникові те, що ховається від по­гляду звичайної людини. «Ген неба край — Як золото». І справді, рідна земелька віддає сторицею, віддає золотом гаїв, сріблом струмків, діамантами небес. Купа­ється Павло Тичина, мов ластівка, у нивах. Після цих віршів починаєш помічати те, що раніше міг тільки уявляти.

Що нам заважає любити Україну, як її люблять поети? Нічого. Треба тільки посміхатись, іти назустріч природі з величезною любов’ю та повагою. Треба дба­ти про неї і тоді ніколи не зникне з-перед очей тичинівська річечка, лісочок — Українонька.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 198 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz