ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Казка Г. К. Андерсена «Соловей»

0.     Палац китайського імператора. (Палац був розкішним, там росли гарні квіти, а сам палац був із тонкої порцеляни. За палацом був сад, де жив соловей, на якого приїжджали подивитися з усього світу, писали про нього книжки.)

1.     Розмова імператора з камергером про солов’я. (Імператор не знав, що у його садку живе така пташка; він захотів послухати її; але ніхто не знав про нього в палаці, крім бідної маленької дівчинки, яка і розповіла про солов’я.)

2.     Соловей і імператор. (Імператору сподобався спів пташки; йому дали кліточ­ку, прив’язали за ніжку і не дозволяли літати.)

3.     Паперовий соловей. (Одного разу у палац принесли коробку, де лежав штуч­ний соловей, весь у діамантах, коли його заводили — він співав. Імператор не знав, яка пташка краща, змушував співати обох, поки соловей не вилетів у від­чинене вікно.)

4.     Гнів імператора. (Йому не сподобалося, що пташка вилетіла; але всі говорили, що штучний соловей кращий: співає, коли його захочуть слухати, його можна навіть розібрати.)

5.     Пташка зламалася. (За рік пташка зламалася; коли її полагодили, то стали за­водити лише раз на рік. Через п’ять років імператор почуває себе погано й очі­кує смерті.)

6.     Імператор і Смерть. (До палацу прийшла Смерть, із одягу якої виглядали див­ні голови — добрі і погані справи імператора. Він злякався їх і забажав музи­ки, але штучна пташка не співала.)

7.     Повернення солов’я. (Справжня пташка заспівала імператору за вікном, і Смерть покинула палац.)

8.     Розмова солов’я з імператором. (Після видужання імператор захотів залишити солов’я силоміць, але соловей каже йому, що не можна гарно співати в нево­лі; пташка погодилася прилітати до імператора і співати кожен день.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 331 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz