ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Такий собі хлопчик - Том Сойср

1.      Це ж безглуздя — працювати у суботу. (Том, одержавши від тітонькі Поллі зав­дання бітити паркан, замислився: тридцять ярдів дерев’яного паркану дев’ять футів заввишки — це вже занадто! Треба якось уникнути цієї нудної роботи.)

2.      Зустріч із Беном Роджерсом не обіцяє нічого приємного. (Цього ще не виста­чало! Принесло цього Бена. Зараз почне з Тома глузувати. Щасливий Бен, бо вільний, як вітер, що допомагає йому, адже він — пароплав «Велика Міссурі». Ось він зупиняється і, щільно примруживши очі, дивиться на Тома, що запо­взятливо працює.)

3.      «Хіба це робота? Це сама приємність!» (Том не звертає уваги на пароплав. Бену кортить з’ясувати: чого ж це Том не звертає на нього аж ніякої уваги? Невже фарбувати паркан приємніше, ніж купатися? І ось він чує від Тома: «Хіба щодня щастить білити паркан?» Звісно, Бену Роджерсу закортіло теж узяти щітку. Та хіба Том дозволить, щоб хтось займався цим, окрім нього? На­вряд чи знайдеться хоч хтось один на тисячу, навіть на дві тисячі хлопців, хто може це зробити як слід.)

4.      Том спіймав нових простаків. (Деякі хлопці, що проходили повз них з Беном, спочатку глузували з них, а потім теж залишалися білити. Том навіть попов­нив свою скарбничку. Що там досі у нього було? Так, усілякий мотлох. А за­раз? Із злидаря, яким Том був уранці, він перетворився на багатія. Ось, будь ласка, дивіться: дванадцять мармурових кульок, свисток, уламок синього скла, олов’яний солдатик та ще багато чого!)

5.     Том дещо зрозумів. (Ніколи не відмовляйся від того, що пропонує тітка Пол- лі — поганого вона не вчинить. Треба створювати перешкоди і долати їх — так цікавіше жити.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 174 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz