ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 36
Гостей: 36
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

МІЙ улюблений герой повісті Марка Твена «Пригоди Тома Сойсра»

1.     Гекльберрі Фіни — романтичний волоцюга. (Нікуди не поспішаючи, йде вули­цею містечка хлопець. Його одяг звисає лахміттям, пацюки відгризли від його бриля величезний шмат; жодного ґудзика немає на його одязі — але йому бай­дуже. Він сам собі за хазяїна: відпочивав, де міг і коли хотів, вештався, де зама­неться, ніхто ні до чого не примушував, він не мився, не одягав чистої білизни, лаявся. Кому, скажіть, дозволять батьіси виводити бородавки за допомогою до­хлої кішки? Звісно, нікому. А йому все було можна, він відповідав сам за себе.)

2.     Зустріч Тома і Гека. (Дорогою до школи Том зустрів Гека. «Щаслива люди­на, — зітхнув Том. — Йому до школи не треба». Том зрадів нагоді побазікати з Геком. Від нього дізнався, що той іде на цвинтар, щоб лікувати бородавки. Том напросився піти разом. Друзі домовилися.)

3.     Свідки трагедії. (Після тієї ночі на цвинтарі, коли перед очима друзів розі­гралася трагедія. Том і Гек ходили до в’язниці. Обидва думали про нещасно­го Поттера, носили йому трохи тютюну і сірників. Кожен із них почував себе зрадником, і Геку було важко дивитися в очі Тому. Він, як і Том, декілька ра­зів підходив до будинку суду і якась непереможна сила тягла його всередину. Але хто ж стане слухати його? Молодчина Том! Він зміг врятувати Мефа Пот­тера. Гек радів, що невинного виправдають.)

4.     Гек рятує людину. (Але Гек ще не знав, що він теж врятує людину. Вештаю- чись пізно ввечері, хлопець помітив, що індіанець Джо і чужинець, якого вони бачили в зачарованому будинку, прямують до будинку вдови Дуглас. Гек зро­зумів, що індіанець Джо щось замислив. Перше, що спало йому на думку, — дременути. Але потім він пригадав, що ця жінка не раз добре ставилася до нього, а ці двоє, може, збираються вбити її. Що ж робити? Куди бігти? Думай, Геку, ти завжди знайдеш вихід з будь-якої ситуації. І він побіг щодуху. Добіг до будинку валлійця. Там його уважно вислухали і зрозуміли.)

5.     Гек — чуйна, справедлива і добросовісна людина. (Гек був хлопець як хло­пець, зі своїми вадами, примхами. Він вештався по вулицях, лаявся, когось не слухав, але ніколи нікого не зрадив. Він був чуйною людиною, сприймав чужу біду, як свою, чудово розумів, що тільки доброзичливість, гідність, чесність — найважливіші якості людини.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 283 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz