ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Давайте знайомитися: мене звати Том Сойер (за повістю Марка Твена)

Вітаю! Я — Том Сойєр. Моє ім’я вам здається чудернацьким? Можливо, так воно і є. Я англієць. Мешкаю з тіткою Поллі і братом Сідом. Ходжу до школи. У вихідні тітка Поллі робить усе, щоб я не нудьгував: вона шукає роботу, яка б розважила мене. Нещодавно я білив паркан, але цю нудну роботу перед глядача­ми, моїми приятелями, я виконував з таким задоволенням, так ретельно, що вони попалися на гачок і позбавили мене від цього обов’язку — і Бен Роджерс, і Біллі Фішер, і Джонні Міллер самі схотіли відчути задоволення від фарбування парка­ну. А я відпочивав, ще й перетворився на багатія. За те, що я довірив щітку своїм приятелям, вони дали мені уламок синього скла від пляшки, гармату, зроблену з котушки для ниток, ключ, яким нічого не можна було відімкнути, та ще багато чого. Тітка Поллі була задоволена роботою.

Як і вас, мене не завжди тягне до школи, і я заздрю Геку, моєму другу, який вештається абиде, робить, що заманеться, його ніхто ні до чого не примушує, а я вважаю, що він гарний хлопець. Він навчив мене, як лікувати бородавки. Уявля­єте, для цього потрібна дохла кішка.

Щоб позбутися бородавок, ми пішли вночі на цвинтар. Там ми стали свідками жорстокого вбивства. Індіанець Джо навісив це вбивство на безневинного Мефа Поттера. Ми з Геком вирішили допомогти бідоласі. Я давав свідчення в суді.

 

А ще ми з Геком заволоділи золотом, яке сховав індіанець Джо, і поділили його між собою. Мій друг Гек врятував вдову Дуглас, на життя якої замірявся ін­діанець Джо. Гек попередив кого потрібно. Я ж кажу, він чудовий друг.

Ось майже все. Якщо щось відбудеться цікаве у моєму житті, ви дізнаєтеся першими. Це обіцяю я. Том Сойєр. Бувайте!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (23 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 252 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz