ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 52
Гостей: 52
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Пеньок-теремок (опис пенька)

Цей пень з’явився на березі річки раптово. Серед старих верб його відразу й не помітиш. До недавнього часу тут росла стара розлога верба. Її товстий стовбур одній людині не обхопити. Вона була такою старою, що, здавалося, обпиралася своїм гіллям на гладінь річки, щоб утримати рівновагу. А ось гілки на вершеч­ку дерева вже посохли, були без листя і час від часу обламувалися. Одного разу величезна товста гілка з гуркотом, схожим на вибух, обломилася. Тоді прийшли робітники парку з бензопилою і спиляли стару вербу. З часом пень перетворився на справжній теремок, як у казці. На нього полюбляли сідати бабки. Широкий, він ще поширював пахощі деревних соків, принаджуючи до себе всіляких комах.

 

По його зморшкуватій корі звично піднімалися мурахи, багато їх, не поспішаю­чи, повзало по бурштиновому ложу. Ми помітили, що на цьому пні полюбляли відпочивати сойки. Привільно у щілині пня було павукам, комахам.

Одного разу на пні ми побачили навіть жабу. Вона недовірливо блискала очима, була така пихата, здавалося, сиділа на пні, як на троні. Пень облямува­ли грибні нарости. Один із таких наростів нагадував блюдце. Після дощу на по­верхні цього гриба стояла вода.

Якось я побачив якусь пташку, що пила воду з цього блюдця. Ось із сусідньої верби впало листячко, і в цьому грибному блюдці воно пливло, ніби човник.

Найдивовижнішим відвідувачем пня став водяний вуж.

— Погляньте, змія! — вигукнув хтось із дівчат, побачивши метрове тіло вужа на пні.

— Та це ж вуж, — сказав хтось із дорослих. — Він справді належить до роду змій, але людині на зашкодить.

Вуж мирно дрімав на сонечку, немов заціпенів. Його не лякалися бабки, що розташувалися поряд. Також заклопотано снували мурашки. Лише строкатий метелик кружляв, кружляв над пнем та й полетів геть, мабуть, від гріха подалі.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 102 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz