ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 60
Гостей: 60
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Як я перемагала себе (твір-роздум із власного досвіду)

У моєму класі дівчата дали мені прізвисько: «бридке каченя». Я найнижча у класі, ношу окуляри, у мене коротка хлоп’яча стрижка. Коли мене викликають до дошки, я ніяковію, починаю заїкатися. Мене легко образити, тільки що — я починаю рюмсати. Дома мене люблять. З дідусем я роблю уроки, з бабусею пораюся на кухні. З бабусею і мамою я відверта і розповідаю про свої шкільні переживання. Дома мені радили не звертати уваги на тимчасові неприємності, прикрості, жарти однокласників, казали, щоб не ображалася, була жвавішою, розкутою, розважливою. Проте поради мені ніяк не допомагали.

Коли я залишалася в своїй кімнаті на самоті, я підходила до дзеркала, при­дивлялася до себе. Потім підстрибувала, співала, кривлялася, іншими словами, намагалася уявити, що поряд зі мною мої однокласники і я не бачу їхніх глуз­ливих поглядів.

Одного разу на урок до нашого класу увійшла молода жінка. Вона відреко­мендувалася вчителькою танців, сказала, що відбирає дівчат, які візьмуть участь у музичному шоу. їй потрібно багато дівчат у масовці. Серед дівчат, які сподо­балися Інні Ігорівні була і я, що здивувало не лише однокласників, а й мене. Я, звісно, зраділа: отже, я не така вже дурненька, не бридке каченя, я можу і подобатися. Але я знала, що я дуже боязка і навряд чи зможу перебороти ску­тість, та й ще на сцені, при великому скупченні глядачів у залі. Але Інна Іго­рівна порадила мені, як перебороти комплекс. «До цього часу ти була у полоні своєї невпевненості, уникала проблем. Тепер зосередься, постарайся робити все навпаки. Боїшся виходити на сцену — вийди; боїшся бути смішною серед лю­дей — постав своїм завданням розсмішити їх».

Я послухалась поради вчительки. Треба сказати, це було непросто. І в іншо­му я також користувалася її порадами. Втім сама не помітила, як перестала бути полонянкою своєї невпевненості. Я вже не відчувала на собі глузливих поглядів однокласників, а може, справа була в тому, що я не звертала на це уваги.

А щодо шоу, то воно мало великій успіх.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 139 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz