ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

МІЙ улюблений урок (розповідь із власного досвіду)

Якби ще на початку навчального року мені сказали, що моїм улюбленим уроком я назву урок музики, я б засміявся. Багато хлопців несерйозно ставлять­ся до вивчення біографій великих композиторів, основ теорії музики, до про- слуховування записів класичних музичних творів. Що стосується моїх знань з музики — не варто й казати — мої бали на тематичних були середні. А щодо слуху — то, як кажуть, ведмідь на вухо наступив. Історія, фізичне виховання — це мої предмети. А музикою, як то кажуть, я ситий донесхочу. У під’їзді нашо­го будинку, просто над нами, живе юне обдарування — Валька Чернишов. Він старший за мене. Я прокидаюся під його фортепіанні гами, уроки роблю під зву­ки музичного інструмента, що лунають з верхнього поверху. Ми з Вальком зрід­ка зустрічаємося у дворі, і, що дивно, він ніколи зі мною не розмовляє про му­зику, а більше — про спорт. Може, мріє накачати мускули і мати фігуру атлета, бо з останніх рядів зали без бінокля щуплого музиканта не роздивишся. А може, Валько знав, що я не люблю музики і розмов про неї не вів.

Одного разу, коли я вивчав напам’ять вірш О. С. Пушкіна «Зимовий ранок», зверху долинула музика, яка, як мені здалося, була співзвучна з настроєм вірша. Мені стало цікаво, що саме він грає. Я зателефонував сусіду-музиканту, а Валь­ко сказав: «Піднімайся до мене, я тобі зіграю».

Виявилося, що Валько грав одну з п’єс музичного циклу П. І. Чайковсько- го «Пори року». Він почав мене пригощати цією музикою. Раптом він перестав грати і запитав: «Як гадаєш, якій порі року присвячена ця музика?» Я відповів, що зимі. «А якому місяцю?» — допитувався друг. Я слухав чарівну, дивовижно красиву музику.

Якось так сталося, що я почав частіше відвідувати уроки музики у тридцятій квартирі. І ось настала нагода продемонструвати мою музичну «освіту» на шкіль­ному уроці музики. Вчителька Таїсія Антонівна зіграла на фортепіано уривки з «Пори року» Чайковського. «Яким порам року присвячені уривки, що зараз лу­нали?» — поцікавилась учителька. Клас мовчав. Я підняв руку і здивував не тіль­ки вчительку, а й однокласників, коли відповів на питання. Від мене ніхто не чекав такої відповіді, бо всі знали, що уроки музики я відвідував неохоче.

Спробуй відтепер довести, що я не жартував, кажучи, що мені на вухо вед­мідь наступив.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 172 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz