ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 52
Гостей: 52
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Дай-но, Сашко, подзвонити (твір-роздум)

Я мрію про мобільний телефон. Мама і тато мають такі телефони. Вони ді­лові люди, займаються бізнесом і, буває, на ходу за допомогою улюбленого те­лефону вирішують свої справи. У моєму проханні купити телефон і мені батьки не відмовляють, але й купувати не поспішають. Дома є стаціонарний телефон, а ходити до школи з мобільним — це означає заважати на уроці іншим, та й за­губити неважко, а телефон — коштовна річ.

У нашій школі між п’ятикласниками йде своєрідне змагання: в кого мобіль­ний телефон крутіший та прикольніший. Таким крутим власником телефону в нашому 5-В є Сашко Якименко. За допомогою свого мобільного він і фотогра­фує, і записує, і відеофільми знімає. Вчиться Сашко, як і інші хлопці, непогано, але наявність такого телефону вирізняє його серед інших. Та й сам Сашко зви­сока дивиться на нас. А може, мені це здається. Багато хто з нас заздрив Сашко­ві. Ще б пак! На уроці іноді йому телефонувала мама, і повідомлення йому над­ходили. Вчителі неодноразово зверталися до власників мобітьних з проханням відключати телефон на час уроку. Але Сашка це ніби не обходило.

Того дня все було, як завжди. На великій перерві Сашко демонстрував мож­ливості свого телефону: давав послухати прикольну музику, робив відеозйомки, показував анімаційні малюнки та ще багато чого. Після четвертого уроку, на пе­рерві, Микита Березкін, наш товариш, звернувся до Сашка з проханням дати йому телефон, щоб зателефонувати додому. Він забув ключі, а бабуся мусила піти з дому. Треба було повідомити її, щоб вона дочекалась онука. Сашко пере­став посміхатися, сховав телефон і сказав:

— На першому поверсі школи є таксофон, зателефонуй звідти. У мене на ра­хунку майже нічого нема.

Звичайно, ми розчаровано перезирнулися і відійшли від Сашка. Виявилося, що такий телефон не робить людину добрішою та чуйнішою. Сашко не допоміг Микиті. І мені стало ніяково, нецікаво, що сьогодні Сашко фотографував мене. А може, я помиляюся?

прийшовши додому, я розповів цю історію. Мама відповіла:

— Бачиш, синку, такий коштовний телефон, як у твого однокласника, і його відмова товаришу на копійчаний дзвінок ніби показав у невигідному світлі Саш­ка. Навіть найкоштовніші речі не зроблять людину кращою, якщо його вчинка­ми керують хвастощі й жадібність.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 103 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz