ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 11
Гостей: 11
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Друзі пізнаються в біді (розкрипя змісту прислів’я)

Поза нашим будинком є парк, а в ньому — невелика гірка, але як вона ви­никла, ніхто не знає. Дехто каже, що на це місце звозили землю, коли готували фундамент під один із лікарняних корпусів, розташованих неподалік від парку. Землю повинні були рівномірно розкидати і засіяти травою, але згодом про це забули. Минав час, вона рясно заросла кульбабами, бур’яном і перетворилася на місце гри дітлахів.

Узимку один зі схилів цієї паркової гірки перетворився в лижний спуск, а з іншого діти з’їжджали на санчатах. Поки я був маленький і не вмів ходити та бі­гати на лижах, я теж полюбляв приходити на цю гірку з санчатами.

Зараз я вирішив спробувати опанувати спуск на лижах. Правда, власних лиж у мене немає. Мама взяла лижі напрокат у знайомого. Я накатався досхочу і вже перед поверненням додому вирішив ще раз, востаннє, з’їхати з гірки. Я не пам’ятаю, як це сталося, але я сидів на землі зі зламаною лижею. Ледве стри­муючи сльози, я підвівся, узяв в обидві руки лижі і поплентався додому. Мені було прикро. І що я скажу мамі? Головне, що вона обіцяла повернути лижі ці­лими. Я похнюпився, йшов і нічого не помічав. «А я гадав, що лижі мають бути на ногах! — почув я голос свого друга Влада. — Не варто знімати, снігу стільки, що додому треба на лижах бігти!» Але побачивши зламану лижу. Влад усе зрозу­мів без слів. А коли я розповів, що це не власна річ, мати узяла напрокат, друг мені сказав: «І чого ніс повісив? З будь-якого становища вихід завжди можна знайти. Розумієпі, у нас вдома є лижі, не гірші за ці. Вони нам не потрібні. Мій брат, Олексій, пішов до армії, а коли повернеться, навряд чи бігатиме на ли­жах — вони будуть на нього замалі. Він катався на них ще в нашому віці. Ходімо до нас, забереш і нехай мати поверне їх. Та не переживай ти так! Сам зрозумій: ми з тобою друзі, а друг завжди допоможе!»Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 133 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz