ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 3
Гостей: 3
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Порівняльна характеристика братів (за казкою Івана Липи «Близнята»)

1.     Дарунок Долі. (Мати, сумуючи над колискою синів, попросила Долю зроби­ти так, щоб діти не знали бідності й нужденного життя, щоб були щасливи­ми. І Доля відповіла на благання матері.)

2.     Близнята у дитинстві. (Перший хлопчик був веселий, допитливий, балаку­чий. Він не любив самотності, постійно був серед людей. А другий брат був спокійний, мовчазний. Полюбляв, сидячи на березі моря, милуватися крає­видами, дивитися на зорі, мріяти.)

3.     Своє розуміння щастя. (Перший брат побудував собі палату, якої ніде не було. Біля палати цілий день стояла юрба, дивувалася з такого чуда і весело сміялася. Усі були задоволені і щасливі. Ніхто не думав про завтрашній день, нікого не турбувало життя в країні. Вони і незчулися, як їхні землі захопив сусідній цар.

А другий брат мандрував світом. Він все хотів знати, все зрозуміти. Він обійшов довкола землі і повернувся в рідну країну розумним, мудрим сивим дідом. Та побачивши підневільне життя людей, він кинувся їм на допомогу, щоб розбити царя-титана і звільнити людей.)

4.     Щаслива доля одного з братів. (Перший брат помер з горя, коли цар спалив чудернацьку палату і порозкидав чарівні яблука. Другий же брат правильно скористався дарунком Долі. Він приніс своєму народові щастя, за що Доля зробила його молодим.)

5.     Моє ставлення до братів. (На уроці літератури ми читали казку Дж. К. Ро- улінг «Гаррі Поттер і філософський камінь». Гаррі та мрійливий близнюк мають багато спільних рис: живуть у химерному світі вигадок, ілюзій, не приносять ніякої користі оточуючим. Мені ж подобається другий брат, до­питливий, кмітливий, розсудливий. Він завжди готовий прийти на допомогу, він уміє цінувати дружбу, не зрадить, не підведе.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 86 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz