ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 46
Гостей: 46
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Мудрість - найкраще багатство (за казкою «Мудра дівчина»)

Тяжко жилося нашому народові в минулому. Свої найзаповітніші прагнення і сподівання трудящі висловлювали в казках, легендах, прислів’ях. І казки вони складали завжди такі, в яких перемагає правда, добро, справедливість, а зло і жорстокість караються.

Однією з таких казок є «Мудра дівчина». Головна героїня Маруся втілює му­дрість, кмітливість людини, демонструє перемогу розуму, його силу. Цим обра­зом народ показав, що найбільше багатство людини — розум. Саме за його до­помогою людина, незважаючи на те, багата вона чи бідна, має авторитет серед інших людей, її поважають, до її думки дослухаються.

Кмітлива, розсудлива, винахідлива дівчинка любить свого батька, намагаєть­ся у всьому йому допомагати. Вона з бідної сім’ї, але мудрості мала більше, ніж її багатий дядько і пан. Тому і звертається батько за порадою до дочки, а не до поважних і досвідчених людей. І навіть пан дивується, як легко Маруся знахо­дить вихід зі складних ситуацій.

Два прислів’я «Мудрість — велике багатство» та «Не багатство красить лю­дину, а розум» найкраще характеризують і основну думку казки і головну геро­їню.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 147 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz