ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 43
Гостей: 43
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Дива країни Сльозолий (за казкою В. Симоненка «Цар Плаксій та Лоскотон»)

Василь Симоненко змалку любив казки. І нам він залишив незабутній спа­док: казки для дітей, поезії для юнацтва. Своєму маленькому синові Олесику Симоненко присвятив казку «Цар Плаксій та Лоскотон».

Дивним було царство Плаксія. Всі плакали, голосили, відрами лили сльози. І навіть дітям не дозволялося сміятися та радіти. Тяжко б жилося людям у цій країні, якби не дядько Лоскотон, який щовечора приходив «до голодної малечі і усім приносив сміх».

Тільки де він появлявся.

Зразу плач там припинявся,

І приходив до усіх Голосний та щирий сміх.

Коли дядька Лоскотона заарештували, йому на допомогу прийшли «батраки й робітники». Веселому Лоскотону вдалося розвалити поганський трон. Сам же він і понині носить дітям щирий сміх.

я маю веселу вдачу, люблю сміятися, тому мені подобається і сама казка, і веселий дядько Лоскотон. Він уявляється мені вусатим, з посмішкою на вустах і з торбиною через плече. Дядько Лоскотон схожий на святого Миколая, який теж приходить до дітей і приносить їм подарунки. Сміх — це не тільки дару­нок. Це, на мою думку, — щастя, здоров’я, саме життя. Пригадайте героя пові­сті Джеймса Крюса «Тім Талер, або Проданий сміх». Тім Талер продав свій сміх, отримавши багатство і незалежність, але щастя так і не знайшов.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 120 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz