ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

У чому щастя людини? (За казкою Івана Липи «Близнята»)

Іван Липа у казці «Близнята» розповів про двох братів, яких Доля наділила подарунками і дала одному щастя для сучасних, а другому для майбутніх.

Перший брат не зміг скористатися дарунком Долі, бо не вмів і не хотів дума­ти про майбутнє. Він побудував собі чудернацьку палату і стежив, щоб натовп, який милувався будівлею, не зменшувався. Усі люди «...були щасливі й жили так весело й безжурно, що не помітили, як зістарилися». Насолоджуючись власним життям, люди зовсім перестали думати і дбати про свою країну. Вони і не помі­тили, як опинилися у рабстві. Щастя батьків несло за собою нещастя дітям.

Інша доля судилася другому братові. Він побував у багатьох країнах, дізнав­ся про всі народи. І що довше мандрував, то краще пізнавав людське життя і з більшою цікавістю йшов далі. Побачивши свій поневолений народ, вирішив зробити його щасливим. Він зібрав військо, рушив проти царя. Вбачав щастя не у мізерних забавах та пристрасних задоволеннях, думав про майбутнє людства, приніс своєму народу свободу, незалежність, щастя. Він зробив добро, тому Доля віддячила йому, повернувши молодість.

Я впевнена, коли хочеш бути щасливим, думай про рідних, близьких, друзів, намагайся робити щось хороше навіть для незнайомих людей.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 71 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz