ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

У світі Франкової казки

Для дітей Іван Франко написав багато творів, але особливого значення нада­вав казкам. Змальовуючи алегоричні образи, він вчив ненавидіти зло і неспра­ведливість, збуджував цікавість до явищ природи.

Іван Франко написав майже п’ятдесят казок, двадцять із них увійшли до збір­ки «Коли ще звірі говорили». Усі казки — художньо опрацьовані переклади з грецької, німецької, російської, арабської мов. Та найчастіше він запозичував об­раз чи сюжет, який доповнював, розширював і надавав національного колориту.

Найбільше мені сподобалася казка «Фарбований Лис». Спочатку Лис мені видався сміливим, вигадливим, пихатим і дуже хитрим. Він міг піти на полю­вання вдень і повернутися зі здобиччю. Лис Микита обминав усякі небезпеки, ще й інших своїх товаришів застерігав. Та все змінилося. Не такий він уже й хоробрий. У скрутну хвилину він майже вмирав зі страху, тихо сидячи у фарбі. А коли побачив, що лісові мешканці його бояться, заграла в ньому лисяча гор­дість. Ставши царем, правив по-старому, був хитрим, брехливим, жорстоким експлуататором.

Іван Франко своєю казкою вчить нас розбиратися в людях, не робити по­спішних висновків; засуджує ошуканство, нечесні вчинки, хвалькуватість та ко­ристолюбство. Змушує автор замислитися над проблемами реального життя: ви­бором друзів, поведінки, правильного рішення.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 101 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz