ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Прислів’я - це згустки розуму і знання жипя

прислів’я складалися у далекому минулому. Народ узагальнював у них свій досвід, спостереження, погляди на життя. Вони ставали кодексом неписаних за­конів моралі й поведінки. У прислів’ях утверджувалися розум, дотепність, на­родна мораль; вони вчили бути чемними, ввічливими, милосердними.

Прислів’я в основному зверталися до дітей, навчаючи їх, даючи корисні по­ради, застерігаючи від нерозважливих вчинків. Наприклад, прислів’я «Взявся за гуж — не кажи, що не дуж» радить завершити розпочату роботу, а прислів’я «Розум — скарб людини» звеличує розум, завдяки якому людські руки створили і найпростіші знаряддя праці, і складні космічні системи.

Сама назва вказує на те, що прислів’я вживаються при слові, тобто при наго­ді. Цьому сприяє їхній зміст, звучання, влучність. За словами М. О. Шолохова, прислів’їв десять тисяч. «Як на крилах, вони перелітають із століття в століття, від одного покоління до іншого, і не видно тієї безмежної далі, куди спрямовує свій політ ця крилата мудрість».Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 87 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz