ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 47
Гостей: 47
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Образ Василька (за оповіданням «Ялинка»)

Михайло Коцюбинський любив і знав психологію дитини, розумів її душу. Невеличкий світ сільського хлопчика мальовничо-реально, правдиво змалював письменник в оповіданні «Ялинка».

З нетерпінням чекав Василько Різдва. Він мріяв побачити в домі прикрашену ялинку, яку пестував і доглядав. Та через нестатки батько змушений напередодні свята продати ялинку панам. Василькові дуже «жаль стало стрункої ялинки, що одна звеселяла зимою садок». Але він змирився із втратою улюбленого дерев­ця, бо любив батьків і співчував їм. Своєю втіхою він жертвує заради сім’ї. Хоча і болить душа, і «дві сльозини скотились йому по щічках».

Василько сміливий, кмітливий і розважливий. Заблукавши, він не розгубив­ся, приймає правильні рішення, шукає дорогу. Важко уявити, як почувався Ва­силько сам серед темного лісу, у якому завивала хуртовина, бурхав холодний ві­тер, і дерева простягали до нього цупкі чорні гілки. У цей час хлопчик думає про своїх батьків, які «журяться та сумні-сумні сидять край столу і не їдять вечері».

Витримка і хоробрість допомогли Василькові врятуватися і від вовків. Він щосили затяв коні і вхопився за гриву. «Переляканий, без шапки, запорошений снігом, мчав Василько по дорозі назустріч холодному вітрові».

Мені сподобався Василько — безстрашний хлопчик, люблячий син і людина, хоча й маленька, з великим почуттям відповідальності перед рідними.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 92 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz