ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Дружба між хлопчиком та птахом (за оповіданням Леоніда Смілянського «Лідер»)

Дружба — це почуття відповідальності за товариша. Упевнена, другом може бути людина, тварина, птах.

Герой оповідання Степанко подружився з голубом. їхнє знайомство відбу­лося за трагічних для голуба обставин. Хлопчик підібрав зраненого птаха, і не було ніякої надії, що він виживе. Та Степанко не відступив. Він напував, годував пташку, зробив м’яку постіль, змастив зеленкою рани.

Минув час, і голуб «незабаром звик до свого рятівника», не лякався, коли хлопчик брав його в руки. Степанкові подобався пернатий друг, він проводив з ним багато часу, навіть іноді забував про школу, пропускав уроки.

Яким же великим було Степанкове горе, коли батько забрав його улюблен­ця, щоб випустити за тисячу кілометрів. Він відмовлявся їсти, змарнів, часто плакав, кудись ходив самотою, а щоночі снився йому Чубарик.

Птах виявився вірним відданим другом. Він подолав величезну відстань, щоб бути разом зі своїм рятівником. Чубарик знайшов дорогу назад, прилетів до сво­го Степанка, який довго стрибав від радості і цілував пташину. Навіть батько був здивований такою вірністю: «Більш як тисяча кілометрів — а знайшов... Оце дружба!»Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 98 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz