ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Чому не треба видавати себе за іншого (за індійською казкою «Фарбований шакал»)

Я перейшов у іншу школу. Щоб стати «своїм» у новому колективі, я вирішив сподобатися хлопцям та дівчаткам. Але як це зробити? Дізнався я, що хлопці захоплюються футболом, а взимку — хокеєм. Я вирішив похвалитися, що мій двоюрідний брат — знаменитий хокеїст. Насправді у мене не було ні сестер, ні братів. Дізнавшись таку новину, однокласники зацікавилися мною. Вони запи­тували, чи може він до нас прийти, розповісти про себе, трошки потренувати хлопців, бо в останніх змаганнях з паралельним п’ятим класом вони зазнали по­разки. Я зрозумів, що турбуватися про те, що неправду буде розкрито, не варто. По-перше, можна казати, що брат — людина зайнята, вдома майже не буває. По-друге, живе він далеко від школи, тож про тренування і мови не може бути. У одного хлопчини викликало сумнів моє прізвище. Чому у мене таке прізвище, а у брата — інше. Та йому пояснили, що брат двоюрідний.

Але коли ми на уроці української літератури прочитали казку «Фарбований шакал», я зрозумів, що мене може спіткати доля героя з індійської казки. У казці шакалу вдалося обманним шляхом на деякий час стати володарем тварин. Коли обман викрили, шакал заплатив життям за свою брехню. Моєму життю, звісно, нічого не загрожувало, але я замислився. Під загрозою моє чесне ім’я, довіра моїх нових друзів. Якщо все з’ясується, мені не знайти друга серед однокласни­ків. Та й взагалі, брехня ще нікому добра не приносила. На перерві я щиросерд­но зізнався хлопцям, що брата у мене немає, що я все вигадав. Мені здалося, що вони майже не здивувалися.

Сашко Носенко, класний захисник, якого поважають усі хлопці, сказав: «Все одно ми будемо тренуватися разом. У п’ятницю, після уроків, приходь на тре­нування».Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 223 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz