ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Що зрозумів пан Крук (за текстом «Роману про Ренара»)

Багато прикрощів завдав хитрий Лис мирному люду величезного лісу. Ренар зі своїми родичами певний час тримав їх під загрозою смерті.

Пан Крук довго терпів витівки Ренара, але здоровий глузд узяв гору. Поки пан Крук зрозумів що до чого, він ледве не потрапив на обід до підступного Ренара.

Якось Крук украв сир. Старенька бабуся, що вартувала сир, задрімала. І ось один з тих ста сирів опинився у Крука, і він, мабуть, уже ласував ним. Та цього ніяк не міг стерпіти Лис Ренар. Це ж треба! Сир їсть пан Крук, а не він, Ренар! Лис вдався до своїх звичних заходів. Почав хитрувати, підлещуватися і такі со­лодкі речі казати, що до сліз зворушив пана Крука. Ось сир і випав, бо не втри­мався Крук, промовив «кра!», і сиром заволодів Ренар. Але Ренар не був дурним і одразу зметикував, що краще поласувати м’ясцем Крука. Він почав заманювати до себе Крука. А той сидів і розмірковував: «Невже його боїшся ти?» Ніколи не треба діяти навмання, розраховуючи, що, можливо, минеться і ти не потрапиш у пастку. Ні, хитрим, підступним, тим, хто заздрить, хто промовляє нещирі слова, не можна довіряти. Треба мати тверезу голову, знати собі ціну і не здаватися на умовляння. Справжнім друзям довіряй, а таким, як Ренар, — ні. Тому пан Крук і каже Лису: «Вірив я тобі, тепер же добре знаю я: брехлива кожна річ твоя. Не­хай затямить птах і звір: не вір Ренарові, не вір!»Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 90 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz