ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 52
Гостей: 52
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Чорна пантера Багіра

I.       Мудре слово чорної пантери на Раді. (Коли вирішувалася доля Людського дитинчати на скелі Рад, не вистачало ще одного голоса на користь Мауглі. І ось тут прийшла Багіра, чорна, як сажа, але з чудовими плямами на хутрі. Вона сказала, що вбивати голе дитинча — ганьба. Вона не тільки підтримала Балу, але й додала бика — це був її внесок.)

II.     Багіра слідкує за навчанням Мауглі. (Багіра і Балу екзаменували Мауглі на знання Владичних Слів Джунглів.)

ПІ. Багіра б’ється з Банд ар-Лотами, рятуючи Мауглі. (Коли Мавпяче Плем’я ви­крало Мауглі, Багіра, Балу і Каа кинулися рятувати хлопця. Мавпи тісною зграєю кинулися до Багіри й оточили її, кусаючи, дряпаючи та скиглячи. Вперше Багіра билася до загину, і все задля того, щоб врятувати Людське дитинча, яке любила.)

IV.     Багіра турбується про Мауглі. (Багіра пояснювала Мауглі, що він Людина, а Людині важко серед мешканців Джунглів. Вона посилає його до Людей за Червоною Квіткою, яка буде, коли потрібно, сильнішою за всіх товаришів.)

V.       Чорна пантера поруч з Мауглі, що звільнив Мессуа та її чоловіка. (Багіра пропонує свою допомогу. Вона зайшла у дім, який щойно залишили Мессуа та її чоловік. Коли туди вдерся натовп і світло смолоскипів залило кімнату, всі побачили Багіру, чорну, мов сажа, і страшну, мов пекло.)

VI.     Смерть людей через анкас вразила Багіру. (Коли Мауглі вирішив ще раз гля­нути на кинутий анкас, Багіра сповістила, що анкас взяла Людина. Вона на­гадала Мауглі попередження Білого Клобука, що ця штука несе смерть. Ось вже є одна. Далі вони побачили ще три трупи, поряд лежав анкас. З мовчаз­ної згоди Багіри Мауглі повернув анкас білій кобрі.)

VII.     Прощання. (Коли Мауглі повертався до Зграї Людей, Багіра прийшла по­прощатися. Вона полювала на бика, закривавила праву лапу — так вона по­яснила, чому не приходила. А потім побігла геть, крикнувши двічі: «Пам’я­тай, Багіра любила тебе...» Вона, чорна, дужа і жахлива, соромилася своїх сліз, а тому мерщій побігла.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 111 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz