ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 5 клас Добавить сочинение

Про що міг розповісти Каа (за казкою «Мауглі»)

Якось я уявив собі, що потрапив дивним чином у казкові Джунглі, які дали притулок юному Мауглі. Я подумав: а зміг би я, як він, подружитися з мешкан­цями Джунглів? Скажімо, диво сталося. І ось я веду мирну бесіду з кам’яним пі­тоном Каа. Я знаю, що пітон вміє лазити по деревах не гірше від мавп. Ночами він краде в них малят, і від одного імені Каа у мавп тремтять їхні гидкі хвости.

Що я міг би розповісти пітону Каа про себе? Мене, як і Мауглі, він може прийняти у темряві за мавпу. Але на відміну від Мауглі, я живу серед людей у великому місті, ходжу до школи, де серед іншого вивчаю життя природи, меш­канців джунглів. А що про ці джунглі нового міг би розповісти Каа? А хоч би й те, що останні десять діб він провів на самоті і ніяких новин з Джунглів не одер­жував. А причина самотності проста: він змінював свою шкіру і не хотів, щоб це бачили сторонні очі. Тепер Каа гріється на сонці, лежить на гарячому прискал- ку, милуючись своєю чудовою новою шкірою.

Каа занадто важкий, але по-своєму гарний, майже красень. Прикрашає піто­на строкатий візерунок на спині, коричневий з жовтим. Про що він міг би роз­повісти, призвичаюючись до нового убрання? Що він дуже зголоднів і не відмо­вився б поласувати мавпочкою. Тим більше був привід негайно відправитися у погоню за Бандар-Логами, бо вони викрали Мауглі. Треба було допомогти Багі- рі і Балу повернути хлопчика. І я б охоче вирушив з цією компанією на пошу­ки Мауглі. Каа попередив би мене як свого нового друга, які небезпечні мавпи, коли їх безліч. Водночас я дізнався б від Каа, що Бандар-Логи нізащо не стануть битися, якщо їх менше сотні проти одного.

А ще Каа розповів би мені про багатства, які у Холодних печерах охороняє біла кобра. Я хотів би хоч краєчком ока подивитися на ті коштовності і золото. Але це буде вже іншим разом. А поки що всі на допомогу Мауглі.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 5 клас | Добавил: 00dima (02 Мая 2017) | Обновлено | Просмотров: 107 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz