ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 10
Гостей: 10
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Генуезька фортеця (твір-опис пейзажу)

Іноді наше сприйняття просто не підлягає якомусь логічному поясненню: можна багато чого прочитати і дізнатися, але відчути інформацію, пропустити її крізь себе допомагає якась несподівана дрібниця, якийсь випадковий ключик, що раптом запускає незрозумілий досі механізм вражень та відчуттів.

Коли ми з родиною вирушили до Криму, плануючи відвідати Генуезьку фор­тецю, я вже багато чув про цю пам’ятку. Знав, наскільки давня ця фортеця, скіль­ки історичних епох змінилося протягом сторіч її існування. Але усвідомив цю ін­формацію я тітьки тоді, коли переді мною відкрилася панорама фортеці.

Довгий-довгий мур, каміння якого навіть улітку лишається прохолодним. Пе­куче сонце у синьому-синьому небі без жодної хмаринки, що розкинулося над степовим різнотрав’ям. І сама фортеця — давня, таємнича, велична, сповнена се­редньовічного духу. Цей пейзаж надовго лишився в моїй уяві. Тітьки коли я по­бачив цю картину на власні очі, переді мною пройшли хозари, візантійці, золото- ординці, турки — усі, хто в той чи інший час був хазяїном цієї території.

Генуезька фортеця має два рівні оборони, між якими колись у давнину розмі­щувалося місто. Укріплення височить над морем — і зсередини можна побачити узбережжя, далеко внизу — така височінь, що голова наморочиться.

Коли ми відвідували фортецю, там саме проводився один із численних фести­валів, що відбуваються на її територїї щороісу. Люди, перевдягнені у середньовіч­ні костюми, давні танці, ремесла, бойові мистецтва, лучники, лицарі, прекрасні леді, справжнісінький середньовічний ярмарок... І все це сповнене таким життям, таким рухом, що я на кітька годин і справді повірив, що опинився в іншому часі. Консульський замок, що є частиною укріплень, довершив відчуття іншої епохи.

Після відвідин Генуезької фортеці мені ще багато разів являвся уві сні поба­чений неповторний краєвид — поле перед муром, кімнати замку чи вид на море з віконниці... «Виявилося, що «машина часу» не така вже й вигадка», — думав я щоразу, згадуючи ці казкові години перебування у фортеці, яка стала для мене та­кою машиною. Я дуже сподіваюся повернутися туди ще раз!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 217 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz