ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 8
Гостей: 8
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Як я обирав листівки (твір-розповідь із власного досвіду)

Традиція дарувати подарунки близьким налічує, мабуть, тисячі років. Ніхто й не замислюється над тим, звідки і як виникла традиція новорічних листівок. Власне, виникнення листівки — окрема історія. Існують музеї листівок, приват­ні та державні колекції. Але незалежно від того, чи знайома людина з історією та розвитком такого предмета як вітальна листівка, вона щоразу стикається з про­блемою вибору. Як обирати новорічні листівки? Що на них має бути зображене? Яким має бути вітальний текст?

Мабуть, не дивно, що ніхто не знає відповіді на ці питання. Я їх не знаю тим більше. Я хочу розповісти про власний досвід вибору новорічних листівок.

Коли наближаються свята, усі магазини наповнюються найрізноманітнішими подарунками. Одного зимового дня я вирушив до книжкового магазину, де був великий відділ з листівками, щоб обрати потрібні. Вибір видався нелегким! Адже я твердо вирішив купити щось насправді незвичайне. Але всі листівки виявили­ся схожими між собою. Деякі з них були жартівливими, розглянувши деякі, я від душі посміявся, але мені хотілося чогось теплого і щирого — для батьків та бабусі

з   дідусем. Ті ж, що були «серйозними», здалися мені або банальними, або надто яскравими і виконаними без смаку, або мені не сподобався текст, або дуже дорого коштували... Одне слово, за півгодини я був у розпачі: мені не вдавалося обрати жодну листівку, що викликала б справжній приплив позитивних емоцій.

Аби трохи відволіктись від вибору, який виявився аж настільки непростим, я вирішив прогулятися іншими відділами книжкового магазину. І ви навіть не уяв­ляєте, як я зрадів, коли побачив на полиці невеличку книжечку «Робимо подарун­ки власноруч»! Пробіг очима зміст, погортавши найцікавіші розділи, я остаточно впевнився в тому, що це найкращий варіант. Придбавши такого чудового поміч­ника, я поспішив додому.

Озброївшись новою книжкою, фарбами, папером, блискітками, бісером, шма­точками тканини й усім, що могло згодитися, я розгорнув книжку на розділі про створення листівок і взявся до роботи. Звісно, зроблені власноруч листівки ви­йшли не такими акуратними, як магазинні, але ж я робив їх від усього серця. А головне — я міг сам дібрати сюжет, вкласти всю свою фантазію і, що дуже важ­ливо, написати туди саме ті слова та привітання, які були б приємні кожному з членів моєї родини.

Як я і очікував, я був задоволений своєю роботою, а батьки й друзі дуже зра­діли таким подарункам, адже мої малюнки й аплікації вийшли дійсно оригіналь­ними. Свято вдалося, а я ще раз переконався, що подарунок, зроблений своїми руками і подарований від щирого серця, — найкращий подарунок.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 270 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz