ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Кіт-лікар (твір-спостереження)

У моєї бабусі живуть двоє кішок — Буся та Маркіза. Обидві вони сірі і дуже пухнасті. Обидві розумні і дуже-дуже лагідні. Кожна з кішок має власний харак­тер, власні звички та вподобання, — майже так само, як і людина.

Я часто гостюю у бабусі з дідусем, тому можу спостерігати за кішками. Спо­стерігати за тваринами завжди цікаво. З часом я помітив дуже дивну річ: коли в бабусі болить голова чи вона почувається стомленою. Маркіза одразу приходить до неї і лягає поруч. Вона або мурчить, мабуть, каже щось приємне своєю ко­тячою мовою, або лежить мовчки, проте незмінно опиняється поруч. Я уважно спостерігав за цією звичкою кішки, навіть спитався у бабусі, чи правильні мої спостереження. Яким же було моє здивування, коли бабуся не тільки підтвер­дила все, а ще й розповіла, що Маркіза у нас — кішка-лікарка. Мовляв, щора­зу коли хтось у родині захворіє або просто стомиться. Маркіза тут як тут. Іноді вона лягає на те місце, що болить, іноді просто мурчить поруч, і хворому незмін­но стає легше.

Я зацікавився цією ідеєю і скоро дізнався, що такий дивний феномен на­справді існує не тільки в нашій родині: я прочитав про різні історії, де тварини були «лікарями». Найчастіше це дійсно були коти. Кажуть, кішки випромінюють якусь особливу енергію, що здатна, звісно, не зцілювати, але дещо полегшувати біль. Власну думку щодо цього я довго не міг скласти — надто це все дивно зву­чить, адже наука якихось зрозумілих пояснень і підтверджень цьому явищу не дає. Схоже на якусь побутову містику... Одне слово, я став на позицію скептика і не вірив, що кішка здатна вилікувати. Бабуся тільки посміялася та назвала мене Фо- мою невіруючим, — на цьому розмови забулися.

Одного разу я промочив ноги й дуже сильно застудився. Мені довелося про­пустити заняття й лежати під теплими ковдрами, пити гарячий чай і приймати ліки. Від високої температури в мене постійно боліла голова, та й, зізнатися чес­но, лежати просто так було дуже нудно. Кішка Маркіза прийшла до мене і вля­глася поруч. Мені, завзятому скептику, дуже не хотілося цього визнавати, але за півгодини мені стало легше!

Після цього випадку я став прихильніше ставитися до Маркізи, а тим біль­ше — до розповідей бабусі, що кішка допомагає їй. Я зрозумів, що допомога тут йде не від якоїсь містичної енергії, а, мабуть, від того тепла, яке ти сам відчуваєш до домашнього улюбленця, від того, що ти сповнюєшся спокоєм та любов’ю по­руч із теплим пухнастим створінням. Так само, мабуть, впливає на нас чиясь ува­га та добре слово, моральна підтримка. Тепер я сам із задоволенням розповідаю друзям, що у бабусі живе кішка-лікар!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 155 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz