ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 6
Гостей: 6
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Бережіть свій час! (Допис у газету)

«З усіх втрат втрата часу — найтяжча», — казав Григорій Сковорода. Протя­гом сторіч філософи звертали увагу на цінність часу, на швидкоплинність часу, що тече, мов пісок крізь пальці, але водночас є найціннішою річчю у світі. Час — це саме життя, а втрачати час — значить марнувати безцінні миті свого існування.

Берегти час — не значить тремтіти над кожною миттю, адже їх все одно не зупиниш, не збережеш. Берегти час — значить доцільно й розумно використову­вати його.

Щоб доцільно розраховувати час, варто дотримуватись кількох простих по­рад. По-перше, не відкладати на потім простих справ, які потребують менше п’ятнадцяти хвилин, а робити їх одразу, щойно виникла необхідність. Адже потім на те, щоб зібратися з думками, зосередитися та взятися до діла, ви витратите зна­чно більше часу, ніж якщо зробити все одразу. По-друге, планувати свій день за­здалегідь, дотримуючись певного режиму та розпорядку. Навряд чи можна назвати ефективним використання часу, якщо воно підпорядковане хвилинним рішенням, забаганкам та лінощам. По-третє, як не дивно, «фахівці з часу» радять не жаліти сил та ресурсів на відпочинок, але планувати його розумно. Відпочинок має бути джерелом поновлення сил, а не просто лінощами й бездіяльністю. Відповідна кіль­кість годин на сон, прогулянки свіжим повітрям та спорт, спілкування з близь­кими — не варто обмежувати себе у цьому, адже це природні потреби організму. Втомлена людина, тим більше хронічно втомлена, витрачає на прості завдання на­багато більше часу, ніж та, яка тримає себе в тонусі й достатньо відпочиває. Тому вміло спланований відпочинок тільки допомагає роботі та аж ніяк не шкодить їй.

Правила, здавалося б, дуже прості, але не кожному під силу примусити себе жити за розкладом. Починати варто поступово. Нехай це буде цікаве й доцільне розподі­лення часу з умілим врахуванням своїх особливостей, уподобань, справ — тоді успіх прийде неодмінно, а розклад сприятиме порядку та спокою й не буде примусовим.

Як би там не було, час нашого життя — безцінний дар. Цінуйте хвилинки ра­дості, поєднуйте експромти з раціональним плануванням і бережіть свій час, адже кожна мить неповторна!Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 142 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz