ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 15
Гостей: 15
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Сучасні технології і підлітки (допис у газету)

Протягом останніх десятиріч технічний прогрес рухається з небаченою швид­кістю. Із появою сучасних засобів комунікації, комп’ютерних технологій, а особ­ливо — всесвітньої мережі Інтернет суспільство суттєво змінилося. Підлітки, мабуть, найшвидше адаптуються до нововведень. Але зацікавленість молоді у су­часних технологіях іноді переходить межі розумного — і багато хто вважає це сер­йозною суспільною проблемою.

Психологи вважають, що надмір віртуального спілкування погіршує вміння юнаків та дівчат встановлювати реальні приятельські стосунки, робить їх більш тривожними та замкненими. Вчителі скаржаться на те, що мобільні телефони та портативні комп’ютери заважають учням зосереджуватися на навчанні.

Проблема насправді стає дедалі гострішою, і дискусія зайшла настільки дале­ко, що нові досягнення інформаційних технологій зараз радше потребують захис­ту, бо засудження вистачає понад міру. Тим більшого захисту потребують стосун­ки підлітка та віртуального простору.

Чи існують плюси захоплення Інтернет-технологіями чи самі лише мінуси? Плюсів дуже і дуже багато. Спілкування за допомогою комп’ютера стирає будь- які географічні та часові межі, отже, люди можуть знаходити однодумців неза­лежно від місця їхнього перебування, віку тощо. Віртуальне спілкування об’єднує субкультури, прихильників тієї чи іншої музики, літературних жанрів тощо. Але не тільки це. За допомогою Інтернету кожен учень може швидко знайти без­ліч інформації щодо будь-якої галузі знань, було б бажання. Йдеться насамперед про наукову інформацію, розміщену на офіційних серйозних сайтах. Безумовно, комп’ютер в умілих руках зацікавленого юнака стає нескінченною енциклопеді­єю, невичерпним джерелом знань. За допомогою всесвітньої мережі можна не тільки прочитати безліч книжок та наукових статей, а й «відвідати» найбільші му­зеї світу, мандрувати, не полишаючи своєї кімнати.

Мені здається, що із захопленням віртуальним світом варто не боротися, а лише спрямовувати та корегувати його. Було б чудово, якби старше покоління не тільки засуджувало, а й допомагало чи навіть брало б участь у пошуку нової ін­формації, нових друзів, нових інтересів.

Прогрес рухатиметься вперед і надалі, і темп його, очевидно, тільки пришвид­шиться. Сподіватимемось, що молоде покоління навчиться доцільно і з користю застосовувати все нове, тоді взаємини підлітків та новітніх технологій викликати­муть не осуд, а захоплення та схвалення.Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 183 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz