ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 9
Гостей: 9
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Про що змусив мене замислитися маленький Павлусь (за оповіданням С. Черкасенка «Маленький горбань»)

Однакових людей немає. (Люди відрізняються талантами, розумом, способом мислення і життя, навіть фізичними або іншими вадами.)

Світ, у якому жив Павлусь. (Хлопчик відчував себе інакшим, не схожим на ін­ших. Із нього глузували однолітки. Він відчував себе ізольованим від хлопців, хоча і відчував потяг до них. Він жив своїм внутрішнім світом. Полюбляв каз­ки, уявляв себе героєм. Павлусь любив природу, був чуйний до чужого болю.)

3.     дружба дівчаток із Павлусем. (Дівчатка залюбки спілкувалися з Павлусем. Вони вважали, що він справжній товариш. Він ніколи не ображав їх. Знаючи багато казок, хлопчик із задоволенням розповідав їх дівчаткам. Із ними він за­бував про свій горб. Дівчатка брали його у свою компанію, бо з Павлусем їм було легко і цікаво.)

4.     Захарко — ворог злагоди і дружніх стосунків. (Захарко полював на жайворо­нят. Був жорстоким до пташенят, а також до Павлуся. Він заздрив тому, що Павлусь був розумний і дівчаткам було цікаво спілкуватися з горбанем. Пав- лусь, відчуваючи в своєму серці чужий біль, захищав усе безпритульне і безпо­радне, всіх, хто потребував захисту людини. Це Захарка дратувало.)

5.     Павлусь — захисник гнізд і... Захарка. (Павлусь повисмикував палички, що повстромляв Захарко, щоб легко було знайти гнізда жайворонків. За це Захар­ко жорстоко побив Павлуся. Однолітки захищали хлопця. Проте Захарко ви­явився справжнім боягузом, коли настав час відповідати за скоєне проти Пав­луся. Дід намагався покарати кривдника свого онука. Павлусю не хотілося, щоб дід карав Захарка через нього.)

6.     Висновки. (Високі душевні якості мав Павлусь. Його виховали дід, мати і ге­рої казок доброзичливою, чуйною людиною. Та й сам хлопчик був людиною за характером незвичайною.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 149 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz