ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 37
Гостей: 37
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

Загадковий навколишній світ Сашка (за твором 0. Довженка «Зачарована Десна»)

1.     Як відбувається знайомство з навколишнім світом? (У дитинстві людина ба­чить кольорові сни. Читаючи перші книжки, маленька дівчина або хлопець уявляє себе героєм тих подій, про які читає. А потім замислюється: а що там, куди батьки не дозволяють самому ходити? Що за парканом? А що там, біля річки, особливо ввечері? Чи справді виходить водяний? Може, з ним русалки теж виходять?)

2.     Що за люди навколо дитини? (Загадковий, схожий на Бога, дід. Звідки він так багато знає? Про що дід розкаже, якщо його дуже гарно попросити?)

3.     Спілкування з прадідом Тарасом. (Розповіді прадіда про Десну, чарівні таєм­ничі озера, про все, що знав.)

4.     Казкові істоти наяву. (Мудра ворона-віщунка пророкувала негоду. Все бачи­ла, розуміла. Коли ж Сашкові закортіло побачити лева — тієї ж миті з’явився. Таке відбувається тільки в дитинстві.)

5.     Розмова між кіньми — Тягнибідою та Мураєм. (Мову птахів, коней завжди зрозуміє дитина, бо серце має чуйне, око — зірке. Хлопчик розумів, що коні — кращі друзі селян, бо так само, як і вони, тяжко працюють. А кому жалітися на долю? Тільки тому, хто з тобою в одній упряжі.)

6.     Загадковий світ — дитинство. (Найкраща пора людини — дитинство. Воно — гавань, звідки починаєш пливти, щоб пізнати світ, до якої повертаєшся, щоб знову відчути себе маленьким, бо тільки там є добрі і люблячі тебе люди — мати, батько, діди....)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 146 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz