ВСЕ СОЧИНЕНИЯ

Поиск
Меню сайта
Предметы
Форма входаСтатистика

Онлайн всего: 7
Гостей: 7
Пользователей: 0


Сочинения » Українська мова та література » 6 клас Добавить сочинение

НІЧОГО краще за дружбу немає (за твором В. Нестайка «Тореадори з Васюківки»)

1.     Ура! Канікули! (Двоє друзів — Ява і Павлуша — закінчили п’ятий клас. Вони, мешканці села Васюківки, і не сподівалися, що, здавалося, буденне літо ви­явиться незабутнім і яскравим.)

2.     І у Васюківці буде метро. (Друзі вирішили своїми силами спорудити у Васюків- ці метро. На них велике враження справило київське метро. «Перша лінія ме­тро! Станція «Клуня» — станція «Крива груша». Три копійки в один кінець...»)

3.     Рішення стати тореадорами. (Нове захоплення друзів — бій биків. Але сіль­ський бик не підходив для бойової тварини — був занадто агресивним. Тоді вирішили, що роль бика буде доручено корові. Від розлюченої корови горе- тореадорів врятував заболочений ставок.)

4.     У полоні нової ідеї. Нова ідея друзів — будівництво підводного човна. (Будівни­цтво підводного човна — ідея, яка лишила хлопців спокою. Однак мрія залиши­лася нездійсненою. Цьому завадив пес, який потрапив у покинутий колодязь.)

5.     Ява і Павлуша — друзі-романтики. (Літо у рідному селі минуло незабутньо, тому що хлопці були разом.)Беру это сочинение!

Похожие сочинения
Категория: 6 клас | Добавил: 00dima (16 Мая 2016) | Обновлено | Просмотров: 343 | Рейтинг: 0.0 /0
Перейти на главную страницу

Сообщить об ошибке!

Понравилось? Оставь отзыв

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Sochineniya.info © 2018
Хостинг от uCoz